Polityka prywatności

Polityka prywatności

Strony internetowej dostępnej pod adresem ekgautoserwis.pl

Pliki cookies

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer i zapisywane po stronie urządzenia odbiorcy. Umożliwiają one szybsze działanie strony internetowej przy kolejnych wizytach.

Dane osobowe

Dane osobowe zbierane są jedynie w miejscach serwisu, w których użytkownik podaje je dobrowolnie (formularz kontaktowy) i jednoznacznie wyraził na to zgodę przez zaznaczenie odpowiedniego pola. Wysłane dane są następnie zapisywane po stronie naszego serwera w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie przez naszego pracownika. Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu, edycji lub usunięcia przekazanych w taki sposób danych.

Dane przeglądarki

Serwer dostarczający stronę internetową zapisuje anonimowe informacje przeglądarki internetowej użytkownika (user-agent). Służą one do generowania statystyk odwiedzin serwisu. Obejmują one: nazwę i wersję przeglądarki internetowej, rozdzielczość ekranu urządzenia, język urządzenia, czas i datę. Ponadto zapisywane są adresy IP połączeń użytkowników, które służą do zabezpieczania formularzy kontaktowych przed automatycznie wysyłanym SPAMem.

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest firma EKG Garczyński Radziszewski, mieszcząca się pod adresem: Skórzewska 14a, 62-081 Wysogotowo.

Kontakt w sprawach związanych z serwisem: biuro@ekgautoserwis.pl